Kontakta oss gärna

Vi svarar på ditt meddelande så snart vi har möjlighet. 


Kontakt e-post:
kontakt@finsamgavleborg.se

Besöksadress:
C/O Dospace Gävle
Norra Kungsgatan 1
803 20 GÄVLE

Faktureringsadress:
Faktura via e-post skickas till inbox.lev.444438@arkivplats.se
För e-faktura är organisationsnumret 222000-3137 och VAN-leverantören är Crediflow.

Kansli & Processledare

Ak Ljusare

Anna-Karin Hainsworth
Förbundschef
Tfn; 070-084 04 00
E-post; anna-karin.hainsworth@finsamgavleborg.se

Per L Webb Img 5732Per Lundgren
Verksamhetsutvecklare
Tfn; 070-320 54 68
E-post; per.lundgren@finsamgavleborg.se


Lina B

Lina Bjarnolf 
Ekonomiansvarig
Tfn: 070-320 11 44
E-post; lina.bjarnolf@finsamgavleborg.se

Helen Thyren








Helene Tyren
 
Processledare Trisam
Tfn; 072-724 68 56
E-post; helene.tyren@finsamgavleborg.se

 

Ag Kopia

Angelica Gabrielsson  
Processledare Mysam 
Tfn: 010-111 25 57
E-post: angelica.gabrielsson@finsamgavleborg.se

 


Om ditt ärende är av allmän karaktär kan du klicka på ikonen "Kontakta oss!". Då öppnas ett meddelandefönster där du kan skriva in ditt meddelande.

Bannerkontaktgavle 362

WEBBMASTER: Frågor som rör webben, till exempel om något inte fungerar eller ser ut som det ska.